Genel Forum Sitesi

ForumHarika forumlarına katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Aldatan erkek affedilir mi?

Alistair Çevrimdışı

Alistair

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Affetmek kişisel bir tercih ve duygusal süreç olduğundan, herkesin affetme yeteneği ve eşi benzeri olmayacaktır. Bazı insanlar aldatmayı affedebilirken, diğerleri affetmekte daha zorlanabilir. Ancak, ilişkideki güveni yeniden inşa etmek ve ilişkiyi onarmak için çiftler arasında dürüst iletişim ve empati önemlidir.

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Bunun kadını erkeği olmaz, aldatan affedilmez.

anqeL Çevrimdışı

anqeL

Harika Üye
Edilmez edilmemeli Huy edinmiştir o huy

Alistair Çevrimdışı

Alistair

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Affedersen, sonraki seferleri de kabul etmiş olursun. Zira bir kere yapan birçok kere yapmaktan da kaçınmaz.

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Affedersen, sonraki seferleri de kabul etmiş olursun. Zira bir kere yapan birçok kere yapmaktan da kaçınmaz.
Peki; aynı şey kadınlar için de geçerli değil mi sayın @Nia hanım? Sadece erkeklere özgü bir tanımlama mı yaptınız acaba? Aydınlatır mısınız? Tşk.

Alistair Çevrimdışı

Alistair

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Peki; aynı şey kadınlar için de geçerli değil mi sayın @Nia hanım? Sadece erkeklere özgü bir tanımlama mı yaptınız acaba? Aydınlatır mısınız? Tşk.
Tabi ki geçerli. Hatta daha da geçerli olmaya başladı. Çevremde görüyorum. 20li yaşlardaki genç kızlar eğer sadık değillerse bir yerden sonra aynı anda birkaç kişiyle sevgili oluyorlar. Kimisi hiç yakalanmıyor bile.
Hoş, yakalansa affedebilecek tiplere de denk geliyorlar. Ya da affetmeyip ona zarar verebilecek tiplere de. Birini aldatmak bir eşiktir. O eşikten bir kere geçince karşındaki bilsin bilmesin, bağımlılık gibi tekrar tekrar yaparsın.

Kamu spotu: her iki cinste de eğer bir kere ihaneti affedersen sonraki seferleri de kabul etmiş olursun. Çünkü nasıl olsa bir kere affettin ya. Yine affeder ya diye düşünür.
O yüzden affetmeyin.

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Tabi ki geçerli. Hatta daha da geçerli olmaya başladı. Çevremde görüyorum. 20li yaşlardaki genç kızlar eğer sadık değillerse bir yerden sonra aynı anda birkaç kişiyle sevgili oluyorlar. Kimisi hiç yakalanmıyor bile.
Hoş, yakalansa affedebilecek tiplere de denk geliyorlar. Ya da affetmeyip ona zarar verebilecek tiplere de. Birini aldatmak bir eşiktir. O eşikten bir kere geçince karşındaki bilsin bilmesin, bağımlılık gibi tekrar tekrar yaparsın.

Kamu spotu: her iki cinste de eğer bir kere ihaneti affedersen sonraki seferleri de kabul etmiş olursun. Çünkü nasıl olsa bir kere affettin ya. Yine affeder ya diye düşünür.
O yüzden affetmeyin.
Bu detaylı brifinginiz için teşekkürlerimizi sunuyoruz @Nia hanım. İlişki koçu olarak işe alındınız. Başarılar dileriz. :p

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Tişikkirlir sipirmen.
Ricı idirim. Son bi sorum var;

Biz senle bu mevzuları bu kadar iyi ayıkıyoruz ama niye kendimize faydamız yok? Terzinin söküğünü dikememesi durumu mu?

Thank you very much.

Alistair Çevrimdışı

Alistair

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Ricı idirim. Son bi sorum var;

Biz senle bu mevzuları bu kadar iyi ayıkıyoruz ama niye kendimize faydamız yok? Terzinin söküğünü dikememesi durumu mu?

Thank you very much.
Çok bilen çok yanılır demiş bilmiyorum hangi delinin biri.

Bu konularda hayat okulunda gördük geçirdik ama. Yine de kendi işimize yaramıyor. Sadece yakınlarımıza tavsiye verebiliriz. Şey gibi bu, kendi kalbindeki kayayı kaldıramayıp, başkasınınkini çakıl taşıymışçasına kaldırmak.

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Çok bilen çok yanılır demiş bilmiyorum hangi delinin biri.

Bu konularda hayat okulunda gördük geçirdik ama. Yine de kendi işimize yaramıyor. Sadece yakınlarımıza tavsiye verebiliriz. Şey gibi bu, kendi kalbindeki kayayı kaldıramayıp, başkasınınkini çakıl taşıymışçasına kaldırmak.
Bu durumda ise senin için ben, benim için de sen varsın. Yetmez mi? ^^

Alistair Çevrimdışı

Alistair

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Senin gibi kronik nick değiştirme hastalığına yakalanırsam Alex'ten sonra nickimi Johnson yapacam :D
Alex'sin sen Alex kal. :D

Öyle deme la, eskiye göre daha az sanki.
Oyunda vs çok değişiyordum. Elmasla olunca durdum. :p

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Alex'sin sen Alex kal. :D

Öyle deme la, eskiye göre daha az sanki.
Oyunda vs çok değişiyordum. Elmasla olunca durdum. :p
Senin nicklerini saymaya kalksam mesaj editörüne sığmaz. XenForo bile olsa, evet!

Üst Alt