Genel Forum Sitesi

ForumHarika forumlarına katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

Forumharika.com açıldı

Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Merhaba arkadaşlar;
Forumların artık önemini kaybettiğini ve yeni bir yer açmanın macera olduğunun düşünüldüğünü elbette ki biliyorum. Ancak ben ve @Alex
birbirinin kopyası gibi olmuş, kalıplaşmış forumların artık önemini kaybettiğini düşünüyor ve bu yüzden bu projeye günün birinde hiçbir üyemize videoda küfür geçtiği için ahlak bekçisi kesilip; "Küfür ne sana ne de foruma yakışıyor." demeyeceğimizi her tür paylaşımı ölçüsünde yapabileceğinizi iddia ediyoruz. (Elbette bu özgürlük başka birini inciteceğiniz zaman sınırlandırılır ve takdir edersiniz ki bu doğaldır.)
Ve biz hiçbir zaman forum biraz büyüyünce, mütevazıliğimizi kaybedip "Şu bir gerçek ki; biz adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz." demeyeceğiz.

Fake üyeliklerle forumu kalabalık göstermek, taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışmak (forum sahiplerinin özelde ya da arkadaş aracılığı ile kendi sitelerinin reklamını yapması), hafiye gibi özel mesaj okuma eklentisi kurup insanların özel mesajlarını didiklemek gibi eylemlerimiz olmayacaktır.
Zaten bizim öyle üyelerimiz ve yönetim ekibimiz olacak ki, birileri reklam atsa bile siteye sadık olacaklar ve bu durumu bize bildireceklerdir.

Ne çok disiplinli ne de başıboş bir ortam olacak. Biz size huzur bulacağınız bir ortamı vaat ediyoruz. Zira biz de sıkıldık sizler gibi.
Gereksiz kurallardan, kasıntı yöneticilerden, forumda çıkan olaylardan forum hit alsın diye beslenenlerden..

Sözlerim içerisinde bazı forum sahiplerinin eylemlerine değinmem site açmamızın başkalarının antisi olmak gibi kaygı olduğu yanılgısına da kapılmayın.

Buraya kadar okuyan kişiler sizler zaten şimdiden hoş geldiniz.

✨Hepinize harika forumlar diliyorum! ✨

Alex Çevrimdışı

Alex

Developer
Hepimiz için hayırlı olsun. @Bloody Moon seninle aynı ortamı paylaşmak bile bir başka iken bu oluşumun mimarlarından biri olabilmek forumun adı gibi harika :) Yazdıklarına harfiyen katılmakla birlikte ben üzerine pek konuşmak istemiyorum. Söylemlerimizle değil, eylemlerimizle göstereceğiz zaten nasıl bir anlayışta olacağımızı. Fazla yüksekten uçmaya gerek yok, huzurlu ve özgürlüklerin kısıtlanmadığı harika bir ortamda takılmak isteyenler davetlimiz.

• Like
Tepkiler: Nia
Linux Çevrimdışı

Linux

Uhmmm
Duayen Üye
Web sitesi
Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun.

Başarı için ne gerekiyorsa yapmak, sabır, çaba ve azim gerektirir. Sizlerin bu forumu hayata geçirme ve burada aktif olmanız ile birlikte kararlılığınız gerçekten takdire şayan. Bu yeni platformunuzun başarısı, forumunuzdaki her bir üyenin katılımı ve etkileşimi ile gerçekleşecektir. ( Elbette ki bunda yönetimsel anlamda çalışmaların rolü çok yüksektir.)

Başarılı olmak için sürekli öğrenmek, yeni fikirler keşfetmek ve cesur olmak gerekir.(Her şeyden önce üyeleri anlamak ve o doğrultuda değişmeden ilerlemek çok önemli.) Sizlerin bu değerleri benimsemiş olmanız, forumunuzun gelecekteki başarısı için önemli bir faktördür.

Sizleri yeni forumumuz olan Forumharika.com `un açılışı için bir kez daha tebrik ediyor, tartışmalarınızın yapıcı ve olumlu olmasını temenni ediyorum. İlerleyen günlerde de bu platformda birlikte olmak dileğiyle.

Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun.

Başarı için ne gerekiyorsa yapmak, sabır, çaba ve azim gerektirir. Sizlerin bu forumu hayata geçirme ve burada aktif olmanız ile birlikte kararlılığınız gerçekten takdire şayan. Bu yeni platformunuzun başarısı, forumunuzdaki her bir üyenin katılımı ve etkileşimi ile gerçekleşecektir. ( Elbette ki bunda yönetimsel anlamda çalışmaların rolü çok yüksektir.)

Başarılı olmak için sürekli öğrenmek, yeni fikirler keşfetmek ve cesur olmak gerekir.(Her şeyden önce üyeleri anlamak ve o doğrultuda değişmeden ilerlemek çok önemli.) Sizlerin bu değerleri benimsemiş olmanız, forumunuzun gelecekteki başarısı için önemli bir faktördür.

Sizleri yeni forumumuz olan Forumharika.com `un açılışı için bir kez daha tebrik ediyor, tartışmalarınızın yapıcı ve olumlu olmasını temenni ediyorum. İlerleyen günlerde de bu platformda birlikte olmak dileğiyle.

Üye olarak kötü yönetime sahip forumları deneyimledik. Bu nedenle, bunu gelen üyelerimize yaşatmak istemiyoruz.

İlerleyen günlerde biz de sizi aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Teşekkür ederiz. :)

Kerem Çevrimdışı

Kerem

Harika Üye
Merhabalar, yeni gördüğüm için üye olmak bugüne nasip oldu. :) Öncelikli olarak forumunuz hayırlı olsun. Başlamak bitirmenin yarısıdır derler, forumu kurarak hedefe giden yola ilk adımı atmışsınız. Umarım çok iyi yerlere gelirsiniz, arama motorlarında ilk sıralarda görmek dileğiyle. Keyifli forumlar. 👋

Nia Çevrimdışı

Nia

'Restless Soul'
Site Sahibi
Web sitesi
Merhabalar, yeni gördüğüm için üye olmak bugüne nasip oldu. :) Öncelikli olarak forumunuz hayırlı olsun. Başlamak bitirmenin yarısıdır derler, forumu kurarak hedefe giden yola ilk adımı atmışsınız. Umarım çok iyi yerlere gelirsiniz, arama motorlarında ilk sıralarda görmek dileğiyle. Keyifli forumlar. 👋
Merhaba, burayla fazla ilgilenemedik.
Buna rağmen sıralamada iyi durumda.

Umarım önümüzdeki günlerde hak ettiği şekilde ilgilenebiliriz.

Teşekkürler. :)

Üst Alt